VVS Oostwold

WEEK 41

De week die start met de metworstenactie op woensdag, waar langs de huizen in Oostwold/Midwolde word gevent. Voor het voetbal belanden we op de vrijdag waar de vrouwen 7×7 aantreden in Siddeburen en vanaf 19.30 uur achtereenvolgens aantreden tegen Noordster, Siddeburen (20.00) en ZNC (20.30).

Vrijdagavond is er vanaf 19.30 uur ook weer klaverjassen.

Zaterdag een beperkt programma, VVS 1, VVS 3 en VVS JO19 hebben competitie.
VVS 1 speelt in Zuidbroek.
VVS 3 speelt in Veelerveen.
VVS 19-1 speelt in Woldendorp.

VVS 4 en VVS Vrouwen zaterdag 1 spelen beide thuis in de 1e KO van de KNVB BEKER.

Wedstrijdverslag ZNC – VVS 1
Uitslagen zaterdag 16 oktober 2021

VVS 1
Het eerste wist afgelopen weekend een 4-0 overwinning te boeken op ZNC. Vanaf minuut 1 pakte VVS het initiatief en overklaste met deze tactiek ZNC. Na 13 minuten stond al een 0-3 stand op het scorebord door doelpunten van Hielke Koning (2x) en Sven Heikens. Met deze tussenstand was de ban al gauw gebroken. In de tweede helft liep VVS nog uit naar een 0-4, door een goal van Sven Heikens, waarmee de uiteindelijke uitslag bepaald werd. Door deze overwinning gaat VVS over ZNC heen en staat het eerste nu op plek 2. Zaterdag wacht om 14.30 uur de derby tegen SC Scheemda.

VVS 2
Twoide was vrij, speelt komende zaterdag 12.30 uur op Meij tegen de SV de Heracliden 2.

VVS 3
Het derde streed in Veelerveen tegen een combinatie team van Veelerveen en Westerwolde.
In de eerste helft was het een gelijk opgaande wedstrijd waarbij het spel vooral op middenveld afspeelde. Uit het niets kwamen de gastheren op voorsprong, omdat de bal verdedigend niet goed werd weggewerkt, kwam de 1-0 toch op het scorebord. Niet snel daarna werd het door zondagschot op zatedag van 40 meter kansloze missie de 2-0. Direct daarna verandere het derde het systeem door wat aanvallender te gaan voetballen 1-3-4-3. Daardoor werd de verdediging van van Veelerveen/Westerwolde goed onder druk gezet maar tot doelpunten kwam het voor rust nog niet. Direct na rust kwam VVS 3 terug 2-1 door doelpunt van Lars Eggens, hij schot de bal van meter 20 onthoudtbaar binnen. Ook kwam VVS 3 nog terug naar 2-2, een vrije trap van Lars Eggens werd netjes bij de tweede paal binnen geschoten door Jyro Kuiper. Helaas werd deze stand niet vast gehouden want in de laatste mintuten schot de thuisploeg 3-2 binnen, al zat hier nog wel een buitenspelluchtje aan. Volgende week is nog een inhaal weekend voor de lagere elftallen en dan is het derde helaas vrij.

VVS 4
’t Vaarde moest in de beker aantreden tegen Veendam 1894 4, die de beker erg serieus t nemen door zelfs met een bus Oostwold te bezoeken. Helaas werd dat voor ’t Vaarde ook werkelijkheid want ze gingen met 0-6 nederlaag het schip in.
Zaterdag krijgen ze thuis om 14.30 uur de kans om zich te revanceren voor deze grote nederlaag. Dan komt WVV 4 op bezoek die eveneens uitgeschakeld zijn in de beker.

VVS 5
VVS 5 was ook vrij, ook zij spelen zaterdag om 12.30 uur thuis tegen Stedum 3.

VVS Vrouwen zaterdag 1
Ook de vrouwen moesten in de beker aantreden, zij speelden tegen Zanderweer Eppenhuizen Combinatie VR 1. In de rust keken de dames nog tegen een 1-3 achterstand aan, maar in de tweede helft namen de dames het heft in handen wonnen knap met 4-3 door doelpunten van Marjet Dijksterhuis 2x, Gwen Siemons en de winnende van Iris Bovenhuis. Op 13 november mogen de dames in volgende ronde kijken of ze nog een rondje verder komen in de beker.

Woensdag 20 oktober spelen ze de inhaalwedstrijd uit tegen De Heracliden VR1 aanvang 19.30 uur, zaterdag wacht om 11.30 uur een zware uitwedstrijd tegen NEC Delfzijl VR1.
Bij de jeugd moest alleen VVS JO 19 in Woldendorp aantreden tegen NWWC JO 19. Deze speelden ze in een spannende partij gelijk, waar wel meer had ingezeten.

Uitslagen Vrijdag 15 oktober 2021

VVS Vrouwen 1 7×7
De vrouwen vrijdag hadden helaas maar twee wedstrijden in Siddeburen. De wedstrijd werd niet gespeeld omdat v.v. Noordster niet kwam. Deze werd regemeltair gewonnen met 2-0 door doelpunten van Christa Noor-Kuiper en Manon Olthof.

De tweede wedstrijd was tegen de gastvrouwen deze avond v.v. Siddeburen en werd met 3-0 gewonnen door doelpunten Wendy Hartman, Manon Olthof en Gwen Siemons.

De laatste wedstrijd was tegen ZNC, deze eindigde in een 0-0 gelijkspel.

Na twee avonden staan de dames ondanks de goede resultaten nog steeds derde met 6 gespeeld 3 gewonnen 1 gelijk en 2 verloren op 10 punten. De volgende avond is op 19 november in Oude Pekela.

Topscoorder senioren competitie na zaterdag 16/10/2021
1 Renรฉ Dijksterhuis 7
2 Jan Willem Breedijk 5
3 Hielke Koning 4 (+2)
4 Bert Brader 3
Jeroen Brul 3
Leon Boer 3
Romke Smit 3
8 Bart Kramer 2
Stef Boer 2
Jurjen Drewel 2
Haijo Molema 2
Sven Heikens 2 (+2)
Wendy Hartman 2 (+1)
Manon Olthof 2 (+2)
15 Martin Meijer 1
Stefan Koning 1
Nieko Welp 1
Iris de Haan 1
Marjet Dijksterhuis 1
Robbert Mekelenkamp 1
Richard Meijer 1
Lars Eggens 1 (+1)
Jyro Kuiper 1 (+1)
Gwen Siemons 1 (+1)
Christa Kuiper 1 (+1)


Topscoorder senioren beker na zaterdag 16/10/2021
1 Marjet Dijksterhuis 2 (+2)
2 Gwen Siemons 1 (+1)
Iris Bovenhuis 1 (+1)
Jan Nomden 1
Leon Boer 1
Renรฉ Dijksterhuis 1
Jurjen Drewel 1
Mischa van Lang 1
Danny van Lang 1