Het voetbal op het veld komt langzaam weer op gang. VVS 1 zal om 14.30 aantreden op sportpark Feerwerd tegen vv Ezinge.
09.00 uur ST Gieten/Eext J08-2 – VVS J08-1
10.30 uur Veendam 1894 J011-2 – VVS J011-1 Uitslag: 5-2
12.30 uur VVS VR1 – Heiligerlee VR1 Uitslag: 6-1
14.30 uur VVS 4 – Sc Scheemda 3 Uitslag: 7-1
’s Avonds is er de Kloukste VVS-ers gepresenteerd door Jeroen de Haan en start om 20 uur in de kantine.
Kloukste VVSer 2023
Afgelopen zaterdag was het weer zover. Een volle kantine met 17 teams strijdend om de felbegeerde titel “Kloukste VVS’er”. Onder leiding van onze quizmaster Jeroen de Haan en muzikale ondersteuning van Stefan Koning was het een geslaagde avond.
10 rondes in verschillende categorieën, zoals algemene kennis, muziek, sport, het jaar 2022 en natuurlijk een voetbalrondje. Bij de laatste ronde zong iedereen weer uit volle borst mee, waardoor het antwoord in principe bij iedereen in te vullen was.
Ook was er weer een tussen door een ronde dat iedereen voor zichzelf mee speelt. Bij deze ronde moest iedereen zijn hand wel of niet opsteken of de vraag waar of niet waar was. Bij de eerste vraag vlogen de meeste mensen er al uit, met de vraag heeft een vrouw al eens punten gehaald in de formule 1? Het antwoord was waar. De finale ging tussen René Noor en Melissa Venema en werd door Melissa gewonnen. Zij gaat nu verder onder haar nieuwe bijnaam Joulupukki!! Het juiste antwoord was waar over de kerstman in het Fins.
Tussendoor werden er warme en koude hapjes gepresenteerd, deze zijn mede mogelijk gemaakt door Ommeland Catering en Jacky’s snackmobiel.
De Kloukste VVSer eindigde met een gelijke stand voor 4 teams, hierdoor kwam er een extra ronde om de winnaars bekend te kunnen maken. De vraag was hoeveel wedstrijden zijn er totaal dit voetbalseizoen 2022-2023 in de Eredivisie in 0-0 geëindigd tot afgelopen vrijdag? De Alte Herren zaten met 16 gelijke spelen het dichts bij namelijk 15. Die daardoor voor de tweede keer de Kloukste VVSer op hun naam mochten schrijven. Al met al een geslaagde quiz met een feestje na afloop zoals vanouds!
Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor weer een succesvolle VVS avond.
In het bijzonder de jury Klaas Drewel en Jan de Haan, het barpersoneel Andrea, Jenny en Matthijs, onze huis DJ Stefan en natuurlijk onze quizmaster Jeroen de Haan.
Activiteitencommissie VVS Oostwold
Afgelopen weekend was er voor een aantal teams de winterstop weer voorbij, waar de jongste jeugd alweer de 2e wedstrijd in de 3e fase hebben gespeeld (VVS JO8 en VVS JO11) (rest van de jeugd is nog vrij), was het nu ook weer de beurt aan VVS 3, VVS 4 en VVS Vrouwen 1.
Ook oefende het eerste elftal in Feerwerd tegen v.v. Ezinge 1.
VV Ezinge 1 -VVS 1
In Feerwerd werd v.v. Ezinge 1 getrakteerd op een ruime nederlaag 1-4, de doelpunten kwamen op naam van Leon Boer, René Dijksterhuis, Sander Dijkstra en Derk Steenhuis. De mooiste doelpunten waren van Leon Boer (die net als Kimmich van de week de bal via de onderkant lat binnen schoot) en Derk Steenhuis (hij schoot uit een onmogelijke hoek de bal vanaf de achterlijn binnen).
VVS 2 was vrij
VVS 3 – V.v. SJS 5
VVS 3 dacht dat ze de weer in de wei mochten, maar rode lantaarn drager SJS 5 durfde het helaas niet aan tegen de koploper van de 6e klasse 18 wegens te weinig spelers. Daardoor is het derde gaan trainen samen met een aantal jongens en meisje van VVS JO19. In een spannende partij werd het 8-10 voor de partij zonder hesjes.
Vvs 4 – Sc Scheemda 3
Voor VVS 4 stond de derby tegen SC Scheemda 3 op papier. Waar anders de bekende namen op veld staan, was het vandaag een jonge ploeg die op een ruime 7-1 nederlaag werden getrakteerd. Man van wedstrijd was Martin Meijer met vier
doelpunten en drie assists. Hij had zijn bekende wieltjes weer eens uit de kast gehaald. De grootste pech was voor Gerben Meijer, hij schoot de bal helaas voor hem op de lat, maar bracht uit de rebound Martin Meijer netjes in stelling om te scoren.
De dames van trainer/coach Jos de Haan wonnen na moeizame eerste helft 1-1 rust met 6-1 de derby tegen v.v. Heiligerlee Vr1 in de eerste wedstrijd die wel doorging na de winterstop. Vorige week ging de wedstrijd in Midwolda tegen MOVV Vr1 niet door, door een onbespeelbaar veld. Doelpunten werden gemaakt door Iris Bovenhuis en Diewerke Molema beide 2, Lianne de Haan en algemeen topscoorder Marjet Dijksterhuis beide 1.
Volgende week komen alle elftallen weer in actie en staat het volgende wedstrijden op het programma
14.30 uur v.v. Meeden 1 – VVS 1
12.30 uur WVV 2 – VVS 2
14.30 uur VVS 3 – SGV 2
14.30 uur VVS 4 – v.v. Westerlee 2
12.30 uur VVS Vrouwen 1 – Groen Geel Vrouwen 4.
Topscoorder van de weekend : Martin Meijer met 4 doelpunten.
Topscorers senioren competitie per 28 januari 2023:
1 Marjet Dijksterhuis 15 (+1)
2 Harald Kroes 14 (+1)
3 Stef Boer 11 (+2)
4 Thijs Boer 10
René Dijksterhuis 10
6 Diewerke Molema 9 (+2)
7 Harm Jan Boer 8
8 Kivar Hamo 7
9 Haijo Molema 6
Robert Nomden 6
Martin Meijer 6 (+4)
12 Gerjan Drenth 5
Johan Breedijk 5
Jan Nomden 5
Mitchell Blansjaar 5
16 Leon Boer 4
Remco de Kleine 4
Lars Eggens 4
19 Jack Naaijer 3
Dennis Koetje 3
Romke Smit 3
Bert Brader 3
Martin Stam 3
24 Koen Kuiper 2
Stefan Koning 2
Tom Boneschansker 2
Ferre Mekelenkamp 2
Esmee Sportel 2
Gwen Siemons 2
Iris Bovenhuis 2 (+2)
31 Yannick Drenth 1
Danny van Lang 1
Bart Sportel 1
Sven Heikens 1
Derk Steenhuis 1
Hinri Pluim 1
Thijmen Reintke 1
Jorian Kuiper 1
Marvin Boven 1
Sam Kranenburg 1
Erwin Oostland 1
Jan Stam 1
Gerard Welp 1
Bart Kramer 1
Tim Brader 1
Lizanne Dijkhuis 1
Eline Heikens 1
Lianne de Haan 1
Bij de jeugd werd er helaas niet gewonnen, VVS JO11 verloor aan de Langeleegte tegen Veendam 1894 JO11-2 met 5-2. VVS JO8 verloor met 9-5 in Gieten van Gieten/Eext JO8-1, na een 5-1 achterstand kwamen ze nog terug tot 5-5, maar helaas was het verzet en de opmars daarna op en verloor het nog uiteindelijk met 9-5.
Programma volgende week 3 februari 2023
09.00 VVS JO 8-1 – Noordster JO8-1
09.00 VVS JO11-1 – Noordster JO11-2
10.30 VVS JO13-1 – FC Ter Apel’96 JO13-1
12.30 GVAV-Rapiditas JO17-4 -VVS JO17-1
09.00 SC Loppersum JO19-1 – VVS JO19-1
Topscorers Jeugd per elftal 3e Fase :
VVS JO11
1 Daphne 2 (+2)
2 Ramon 1
VVS JO8
1 Mees 3
Vince 3 (+3)
3 Jesper 2 (+1)
4 Sem 1
Yorrit 1 (+1)