VVS Oostwold

WEEK 39

Ondanks de mist en regen deze week, kunnen we ons weer opmaken voor een nieuwe speelronde. Helaas is de wedstrijd van JO19 al verschoven naar een later datum, ook de wedstrijd van VVS 4 zal op een later datum worden ingehaald. En ook op vrijdag het bericht dat de tegenstander van VVS VR niet genoeg is. JO08 is de eerste die deze zaterdag aftrapt, uit tegen SJO Pekela 2000 om 08.45 uur en de laatste is VVS 1, die om 15.15 uur uit aantreedt tegen Wagenborger Boys.

!!! Vergeet ook niet je kopij in te leveren voor de nieuwe Spartaan, je hebt nog tot 1 oktober de tijd het te mailen naar: helma.molema@kpnmail.nl

 


Vanmorgen hebben wij de ‘Word groter’ ballen uitgereikt aan VVS Oostwold. Als hoofdsponsor van VVS en als sponsorrelatie (lid Boeren-box) van FC Groningen, dragen wij dit initiatief een warm hart toe! Clubicoon Arjen Robben is ambassadeur van deze actie.

Voor meer informatie:
https://www.fcgroningen.nl/…/fc-groningen-lanceert…/2