VVS Oostwold

VVS winnaar kaartenactie FC – Spakenburg

WIJ ZIJN DE WINNAAR!
Echt super mooi waar een kleine club groot in kan zijn! Geweldig hoeveel er gestemd hebben! 💙🤍
Nader info volgt over hoe en wat.

Op 12 januari 2023 speelt FC Groningen de tweede ronde van de KNVB Beker in Euroborg. In deze wedstrijd treft de Trots van het Noorden zoals bekend een bijzondere tegenstander, namelijk SV Spakenburg, een amateurclub uitkomend in de Tweede Divisie. Vanwege die reden en als waardering voor het amateurvoetbal organiseerde FC Groningen de stemactie waarbij een aangesloten vereniging met alle leden deze wedstrijd mag bezoeken. Uiteindelijk is VVS Oostwold met 220 stemmen als winnaar uit de bus gekomen! Van harte gefeliciteerd! Als dank voor al jullie stemmen en onze waardering richting het amateurconvenant gunnen wij ook leden van alle andere aangesloten verenigingen om de wedstrijd FC Groningen – SV Spakenburg tegen een gereduceerd tarief te bezoeken.   Via deze link zijn de kaarten met het actietarief van €8 te bestellen: https://tickets.fcgroningen.nl/initiative/AmateurconvenantOm zoveel mogelijk leden te attenderen op deze actie, kan dit bericht gedeeld worden binnen de vereniging.We ontvangen graag zo veel mogelijk leden van VVS Oostwold in het stadion!  Met vriendelijke groet,                        Amateurconvenant FC GroningenE: amateurconvenant@fcgroningen.nl    T: (+31) 50 587 87 84  A: Boumaboulevard 41     9723 ZS Groningen