VVS Oostwold

Vrouwenvoetbal leeft in Oostwold!

Vrijdag 12 april gaan de dames van VVS Oostwold weer de “wei” in. Het is bijna een jaar geleden dat ze zijn begonnen. De meeste speelsters hebben al eerder gevoetbald in hun jongere jaren maar ook een paar niet. Het was een uitdaging voor de technische staf om hier een team van te maken, heeft veel zweetdruppels en slapeloze nachten gekost maar……………….. het is gelukt. Vrouwenvoetbal is toch net iets anders dan mannenvoetbal, positief gezien. In de najaarsreeks van de competitie zag je het team alleen maar groeien, qua inzet/ prestatie en natuurlijk het allerbelangrijkste: het plezier in voetballen. En ook het welbekende derde helft wordt uitbundig gevierd. Om de start van de competitie van de dames te vieren wordt er vrijdagavond 12 april na de wedstrijden een feestje gegeven. U wordt van harte uitgenodigd om de wedstrijden te zien van de dames wat weer een spektakel wordt en daarna kunt u meefeesten in de kantine. Het sportpark bevindt zich aan de Klinkerstraat 57A in Oostwold.