VVS Oostwold

Verslag VVS vr 2de speelronde

Gisteravond speelden we in Nieuwe Pekela de tweede competitieronde. Vorige keer werd er van Wedde verloren. We weten inmiddels hoe onze tegenstanders spelen dus daar kunnen we nu goed op inspelen. In een aanvallende opstelling en vol energie startten we met een 0-1 overwinning tegen Wedde. De eerste overwinning is binnen, maar ook het eerste doelpunt! Aan Suzanne de eer. Zij schrijft het eerste doelpunt van VVS VR1 op haar naam.

De tweede wedstrijd speelden we tegen SJO Pekela 2000. Vorige keer verloren we heel zuur in de laatste minuten van deze dames. Deze ronde verloren we met 0-5. Ze waren een maatje te groot.

De laatste wedstrijd werd gespeeld tegen Pekelder Boys, een redelijk gelijkwaardige tegenstander, maar onze tankjes waren leeg. Er werd met 2-0 verloren.

Wederom een avond vol strijd en ten opzichte van de vorige keer zijn er weer grote stappen gemaakt! De volgende ronde wordt gespeeld op 12 oktober in Oostwold. Komt allen!