VVS Oostwold

Verslag VVS 3 – Onswedder Boys 3

De eerste competitiezege van het seizoen smaakt naar meer. De tweede wedstrijd van het seizoen wordt thuis afgewerkt tegen Onstwedder Boys. Vorig seizoen een lastige tegenstander en daar waren we ook op voorbereid: “Het zal niet zo makkelijk worden als vorige week.” werd er geroepen in de kleedkamer. Dus iedereen vanaf de aftrap direct scherp. Net als de eerste wedstrijd, begint de wedstrijd met organiseren. Iedereen moet z’n man opzoeken en goed staan. De jongens uit Onstwedde brengen aardig wat ervaring mee en in het eerste kwartier is het voor VVS een beetje achteruit voetballen met hopen op de counter. De bal beland een paar maal in het 16 meter gebied van Erik, die nog wat vaseline op de handschoenen leek te hebben, maar gelukkig komen we er mee weg. Na het wat heen en weer golven van de wedstrijd van beide zeiden, valt de 1 – 0. Dylan schiet raak. VVS blijft organiseren en er wordt goed gecoacht. Toch krijgen we de bal achterin niet goed weg en valt de bal voor de voeten van de spits van Onstwedde die er een gelijke stand van maakt. Ontzettend balen natuurlijk! De wedstrijd kan nog alle kanten op dus ook hier herpakt VVS zich goed. Er valt een bal voor de goal langs van Onstwedde en de aanvoerder slaat de bal met de hand de achterlijn over. Overduidelijk hands dus een pingel die Dylan gaat nemen. De keeper duikt in de goede hoek, maar Dylan schiet hard binnen onder de keeper door en het is 2 – 1. Onstwedde krijgt het wat zwaarder in de wedstrijd en ze worden in de slotfase van de eerste helft een beetje overlopen. Voorin blijft VVS goed voetballen en is niemand egoïstisch wat resulteert in de 3 – 1 door Tim Koetje. Prachtige stand voor 1 helft voetballen natuurlijk, maar in de kleedkamer merk je wel dat het nog geen gespeelde wedstrijd is. Iedereen is stil en gefocust. We coachen elkaar goed, maar het is geen gemakkelijke pot. De tweede helft starten we wat rommelig en daaruit valt de aansluitingstreffer van Onstwedder Boys. We zijn er nog niet! En zoals vooraf gedacht wordt, blijft het welk knokken voor de punten. Gelukkig blijft Onstwedde steken op 2 doelpunten en maakt Dylan nog de vierde treffer. Rowen van Dam geeft aan er nog in te willen en dat gebeurt ook. Rowen maakt vanuit de rebound de vijfde treffer voor VVS. Niet alles is goed gegaan in deze wedstrijd, maar zeker een verdiende overwinning. Zelfs als niet alles lekker loopt is het ‘Daarde’ op de winnende tour en deze 3 punten blijven thuis. De volgende wedstrijd is op zaterdag 13 oktober tegen Sellingen 2. Vorig seizoen ook doelpuntrijke wedstrijden. Uit verloren en thuis gewonnen, dus het kan alle kanten op!