VVS Oostwold

Verslag Stadskanaal vr – VVS vr

Voordat we de competitie starten op vrijdag 12 april a.s., hadden we nog een oefenwedstrijd gepland staan tegen de dames van Stadskanaal. Na de bekendmaking van de opstelling en een peptalk van onze leider, verlieten wij de kleedkamer om aan onze warming -up te beginnen. We speelden op het grasveld dat er verrassend goed bij lag, zie ook kunstgras 😉. We kwamen al snel op voorsprong door een doelpunt van Charrissa. Daarna was het aan Lisanne om de 2-0 op haar naam te schrijven. In de eerste helft hebben we veel kansen gecreëerd, helaas schort het hier en daar nog aan onze afwerking. Hier wordt uiteraard aan gewerkt. De ruststand was dan ook 2-0 voor VVS.

Na de rust hebben we ons spel hervat, goed
samengespeeld, mooi spelopbouw, mede dankzij Lisanne die in het midden iedereen overziet. De eindstand werd 4-1 voor VVS. Met een tweede treffer van Charrissa en een treffer van Melissa. Een prima prestatie en wat een vooruitgang hebben we geboekt ten opzichte van vorig jaar, dit werd bevestigd door een toeschouwer, tevens opgeleid trainer, Robert Oosting. Hij zag duidelijk ons lijnspel en ons goede samenspel. Dames, dit zijn complimenten waar we trots op mogen zijn. Laten we vooral zo doorgaan. Namens het team willen we iedereen weer bedanken voor het aanmoedigen en kijken. Vrijdag 12 april a.s. begint onze competitie avond bij VVS, wij hopen dat er weer genoeg toeschouwers zullen zijn om ons aan te moedigen. Aanvang 19.00 uur. Hopelijk tot dan!