VVS Oostwold

Verslag Siddeburen vr – VVS vr

Gisteravond speelden we in Siddeburen een oefenwedstrijd tegen de dames van v.v. Siddeburen.

We hadden eigenlijk geen idee van het niveau van de tegenstander dus begonnen blanco aan de wedstrijd. Na 10 seconden scoorden we de 0-1, binnen 1 minuut stond het 0-2 en na vier minuten stond het 0-3. Dat ging lekker. We zaten blijkbaar nog in de flow van afgelopen vrijdag. Er werd goed samengespeeld en mede door slordigheden aan de kant van de tegenstander kwamen we makkelijk in balbezit en scoorden we deze snelle goals. Daar waar we aan de start van ons avontuur weinig scoorden, weten we het net inmiddels wel te vinden. We hadden de tegenstander ondanks ons niet altijd even felle en scherpe spel, volledig in de macht. Ruststand 1-6.

Toen ons het bericht bereikte dat het scorebord toch geen dubbele cijfers zou vertonen, leek het wel alsof we in de tweede helft het tempo iets verlaagden. Daarnaast zette Siddeburen na de rust meer druk en creëerden ze meer kansen. Ze lieten het echter na om te scoren. Wij scoorden nog wel 1 keer, zodat er werd gewonnen met 1-7. Niet een uitslag die je verwacht na de eerste vier minuten maar uiteraard zeer tevreden met deze overwinning!