VVS Oostwold

Verslag SGV vr – VVS vr

Vrijdagavond werd er op sportpark “Onder de Juffer” in Schildwolde geoefend tegen vv SGV. Het begon allemaal wat rommelig en SGV kreeg veel kansen. Gelukkig benutten ze deze niet allemaal zodat er de eerste 10 minuten nog niet zoveel aan de hand was. Organiseren, rustig blijven en laten zien wat we kunnen. Die vlieger ging helaas niet op deze avond. Na 10 minuten werd het toch 0-1 en we bleven onrustig. Uiteraard had SGV de druk erop waardoor wij de rust niet konden bewaren en het spel rommelig bleef. 0-3 bij rust.

In de tweede helft werd er ook van onze kant meer druk gezet en creërden we toch een paar kansen. Het mocht niet baten. SGV scoorde nog de 0-4 en de 0-5 en dat was de eindstand. We hielden de 0 aan de verkeerde kant 😏. Jammer maar SGV was een maatje te groot voor ons en verdiende de winst.

Alle fans weer bedankt voor jullie support. Super!

Op naar 3 april. De laatste oefenwedstrijd voor de competitie wordt dan gespeeld in Stadskanaal tegen SC Stadskanaal VR1.