VVS Oostwold

Verslag MOVV vr – VVS vr

Gisteravond speelden we onze eerste oefenwedstrijd; MOVV VR1 30+ tegen VVS VR1. Een uitgelezen kans om ons spel te verbeteren en meer rust te creëren in het spel. Ook de toeschouwers waren weer in groten getale aanwezig in Midwolda om te kijken naar ons spel van twee keer dertig minuten. In de eerste helft hebben we veel kansen gehad. We kregen veel ruimte, echter werd deze ruimte niet altijd optimaal benut. Goed samenspel en mooie combinaties zorgden toch voor vier doelpunten in de eerste helft.

Na de rust, ca. 10 minuten, thee met veel suiker en een goed gesprek tussen de technische staf en speelsters, konden we er weer tegenaan. Ook in de tweede helft hebben we mooie aanvallen gecreëerd, die uiteindelijk nog voor één doelpunt hebben gezorgd. Een mooie goal via een assist vanaf de rechterkant naar onze spits. Eindstand 0-5. Ondanks toch best veel gemiste kansen hebben we ons wederom goed laten zien. Iedere keer leren we iets meer en wordt het samenspel beter. We gaan in een stijgende lijn door. Hierbij willen we ook MOVV nog even bedanken voor de gastvrijheid. Wellicht de return bij ons in het voorjaar?