Overzicht wedstrijden senioren 1e seizoenshelft

Datum Wedstrijd Aanvang

10-08-2019
1e training VVS 1 en VVS 2 10.00

15-08-2019
1e training VVS 3 en VVS 4 19.00

17-08-2019
VVS 1 – Groninger Boys 1 14.30

22-08-2019
VVS – Mussel 1 19.00

24-08-2019
Poolster 1 – VVS 1 14.30
Poolster 2 – VVS 2 14.30

31-08-2019
Start bekerwedstrijden
Noordpool U.F.C. 1 – VVS 1 14.30
SJS 2 – VVS 2 12.00
VVS 3
Meedhuizen 2 – VVS 4 14.30

06-09-2019
VVS VR1 – BNC VR1 19.30
Meeden VR1 – VVS VR1 19.50
VVS VR1 – Bareveld VR1 20.30
Noordster VR 1 – VVS VR1 20.50
Wedstrijden worden gespeeld bij BNC.

07-09-2019
VVS 1 – De Heracliden 1 14.30
VVS 2 – NEC Delfzijl 3 14.30
VVS 3
VVS 4 – Nieuwolda 1 12.30

14-09-2019
VVS 1 – Grijpskerk 1 14.30
Omlandia 2 – VVS 2 13.00
THOS 2 – VVS 3(vr) 14.00
DVC Appingedam 5 – VVS 4 14.30

20-09-2019
Noordster VR1 – VVS VR1 19.30
VVS VR1 – BNC VR1 19.50
Meeden VR1 – VVS VR1 20.10
VVS VR1 – Bareveld VR1 20.50
Wedstrijden worden gespeeld bij VVS.

21-09-2019
Start competitiewedstrijden
Veendam 1894 1 – VVS 1 14.30
Winsum 3 – VVS 2 14.30
Bato 2 – VVS 3 12.05
VVS 4 – SC Scheemda 3 14.30

28-09-2109
VVS 1 – SC Scheemda 1 14.30
VVS 2 – Groen Geel 5 12.30
VVS 3 – Westerwolde 2 14.30
SJS 4 – VVS 4 14.30

04-10-2019
VVS VR1 – Bareveld VR1 19.30
Meeden VR1 – VVS VR1 19.50
VVS VR1 – Noordster VR1 20.30
BNC VR1 – VVS VR1 20.50
Wedstijden worden gespeeld bij Bareveld.

05-10-2019
VVS 1 – Siddeburen 1 14.30
VVS 2 – Stadspark 3 12.30
Mussel 2 – VVS 3 14.30
VVS 4 – Mussel 3 14.30

12-10-2019
Wagenborger Boys 1 – VVS 1 14.30
The Knickerbockers 9 – VVS 2 14.30
VVS 3 – Veelerveen 2 14.30
VVS 4 is vrij

18-10-2019
VVS VR1 – Meeden VR1 19.30
Noordster VR1 – VVS VR1 19.50
VVS VR1 – Bareveld VR1 20.30
BNC VR1 – VVS VR1 20.50
Wedstrijden worden gespeeld bij Meeden.

19-10-2019
VVS 1 – Haren 1 14.30
VVS 2 t/m VVS 4 inhaal / beker

26-10-2019
Muntendam 1 – VVS 1 14.00
NEC Delfzijl 3 – VVS 2 14.30
VVS 3 – FC Zuidlaren 3 14.30
Sellingen 2 – VVS 4 14.00

01-11-2019
VVS VR1 – Noordster VR1 19.30
Meeden VR1 – VVS VR1 19.50
VVS VR1 – Bareveld VR1 20.30
BNC VR1 – VVS VR1 20.50
Wedstrijden worden gespeeld bij Noordster.

02-11-2019
VVS 1 – SGV 1 14.30
VVS 2 – HS’88 2 12.30
VVS 3 – Lycurgus 9 14.30
Seta 2 – VVS 4 14.30

09-11-2019
Bato 1 – VVS 1 14.00
VVS 2 – SJS 3 14.30
Borger 3 – VVS 3 14.30
VVS 4 – WVV 3 14.30

16-11-2019
VVS 1 inhaal / beker
De Heracliden 2 – VVS 2 12.30
VVS 3 is vrij
VVS 4 – Onstwedder Boys 4 14.30

23-11-2019
Westerlee 1 – VVS 1 14.30
VVS 2 – Middelstum 2 14.30
VVS 3 – WVV 2 14.30
Damacota 3 – VVS 4 14.00

30-11-2019
VVS 1 is vrij
VVS 2 – Poolster 2
Onstwedder Boys 3 – VVS 3 14.30
VVS 4 – SJS 6 14.30

07-12-2019
GRC Groningen 1 – VVS 1 14.30
ONR 2 – VVS 2 14.30
ACV 7 – VVS 3 12.30
VVS 4 – Westerlee 2 14.30

14-12-2019
VVS 1 – Damacota 1 14.30
VVS 2 t/m VVS 4 inhaal / beker