VVS Oostwold

In samenwerking met onze nieuwe sponsor Nehlsen Metaal organiseert VVS Oostwold een inzamelingsactie van oud ijzer en elektronica, waarbij de opbrengst ten goede komt aan de voetbalvereniging.Iedereen kan zijn oude metalen en elektronica inleveren in de container op het parkeerterrein van VVS Oostwold. Denk hierbij aan oude beeldschermen, huishoudelijke apparaten, computers etc. De opbrengst van de actie worden gebruikt voor de verdere ontwikkeling van de vereniging en het onderhoud van de sportfaciliteiten. Daarnaast draagt de actie ook bij aan een beter milieu, doordat oude materialen op een verantwoorde manier worden verwerkt en hergebruikt.De actie staat gepland op 8, 9 en 10 mei tussen 18.00 en 21.00.Heeft u nog vragen? Dan kunt u bij ons terecht via social media of mail ons op sponsoren@vvsoostwold.nlDe sponsorcommissie van VVS Oostwold